тури в розстрочку

ми допоможемо вам

здійснити ваш відпочинок

viber
phone

Тури в Розстрочку

Не відкладайте відпочинок на потім! Оформіть клубну карту нашої компанії з кредитним лімітом до 150 тис. Грн. і купуйте будь-який тур в розстрочку до 6 місяців. Для цього вам не потрібно йти в банк, оформляти довідки про доходи або шукати поручителів.
Досить заповнити анкету в агенції, показати паспорт і ідентифікаційний код і вже протягом 30 хвилин буде прийнято рішення про розмір вашого кредитного ліміту.
Щоб отримати попереднє рішення про розмір доступного вам кредитного ліміту і розрахувати платежі по обраному вами туру, заповніть, будь ласка, цю форму:

Чи є обов'язковий перший внесок?

Оплачувати за рахунок кредитної лінії можна як повну вартість покупки, так і будь-яку її частину. Обов'язковий авансовий платіж не встановлено, але ви можете самі його вносити в тому розмірі, який вам зручний.

Умови кредитування?

Ви самі вибираєте найбільш зручний для вас термін кредитування - від 2 до 6 місяців - з можливістю дострокового погашення. Комісія за користування кредитом становить 5% на місяць від суми кредиту.

На яку суму можна отримати кредит?

Ви можете почати використовувати картку відразу після її отримання в офісі турфірми. Ліміт, встановлений на вашій картці, ви можете витратити одноразово або за кілька разів. Після виплати вами декількох або всіх платежів за отримані послуги цей ліміт буде доступний вам знову. Використовуйте картку частіше - і ваш кредитний ліміт буде збільшений!

Коли і як вносити платежі?

Платежі вносяться щомісяця. При оформленні покупки туру в розстрочку вам буде наданий графік, згідно якого необхідно вносити платежі. За 2 дні до настання дати оплати вам буде відправлено смс-повідомлення з нагадуванням. Платежі вносяться через систему Приват24, термінали ПриватБанку або будь-яким іншим зручним способом за реквізитами, вказаними в умовах, які ви отримаєте в агентстві при оформленні клубної картки.